Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

kontakt



Biuro
Aneta Zakrzewska
500 111 947
biuro@krysiakpolska.pl
Dział księgowy
Joanna Matuszewska
505 175 700
ksiegowosc@krysiakpolska.pl
Dział logistyki
Krzysztof Olszewski
505 008 884
logistyka@krysiakpolska.pl
Manager
Piotr Mazurek
503098000
manager@krysiakpolska.pl
Catering
Monika Ziemińska
505 010 544
catering@krysiakpolska.pl
Estrada
Piotr Szczepański
505517677
estrada@krysiakpolska.pl
Poligrafia
Ewa Szczubeł
504 486 424
poligrafia@krysiakpolska.pl
Film
Igor Pawlak
503 039 555
film@krysiakpolska.pl



nasi klienci